اخبار

کشف سنگ و خاک معدن طلا

کشف سنگ و خاک معدن طلا

کشف 6 تن سنگ و خاک معدن طلا در آذربایجان شرقی

رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی از کشف 6 تن سنگ و خاک معدن طلا به ارزش 28 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سرهنگ”محمدحسن پاشا” گفت: ماموران امنیت عمومی پس از دریافت خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز از یکی از معادن استان و انتقال آن به استان های همجوار برای استحصال طلا، شناسایی و دستگیری افراد مورد نظر را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود : بر این اساس، ماموران حین گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی استان 3 دستگاه نیسان ، کاپرا و خاور حامل بار را شناسایی و آنها را جهت بررسی متوقف کردند.
کشف سنگ و خاک معدن طلا

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها 2 تن سنگ معدن طلا ، 2 تن خاک طلا و نیز یک دستگاه کوره ذوب و استخراج طلا کشف شد اضافه کرد: در این رابطه 3 متهم دستگیر شدند.
سرهنگ پاشا تصریح کرد: متهمان در بازجویی های فنی به همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کردند که در عملیاتی غافلگیرانه آنها نیز دستگیر و در بازرسی از محل اختفای آنان 2 تن سنگ طلای دیگر و تجهیزات استخراج و ذوب کشف شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان افزود : 6 متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف سنگ و خاک معدن طلا

منبع : iribnews.ir/

برچسب ها

افزودن دیدگاه

برای درج دیدگاه کلیک کنید

*

code

فلزیاب

اولین استفاده از فلزیاب ها در فرانسه که به اکتشافات باستان شناسی منجر شد، در سال 1958 رخ داد: افرادی که در شهر گریینوورت لیس هاورن کورت زندگی می کردند که از بمب های جنگ جهانی اول به دنبال مس بودند با گنجینه نقره ای رومی یافتند. قانون فرانسه بر روی تشخیص فلز مبهم است، زیرا تنها به هدف دنبال شده توسط کاربر از یک فلزیاب اشاره دارد. اولین قانون برای تنظیم استفاده از فلزیاب قانون 89-900 از 18 دسامبر 1989 بود. این آخرین بدون تغییر در ماده L 542-1 کد میراث، که بیان می کند “هیچ شخص ممکن نیست با استفاده از تجهیزات برای تشخیص اشیاء فلزی، برای اهداف تحقیقاتی و آثار تاریخی، تاریخ، هنر و باستان شناسی، بدون داشتن مجوز اداری که براساس معیار متقاضی و ماهیت و روش تحقیق صادر شده است، استفاده شود.

فلزیاب پیشرو