فلزیاب ترو ویدو

نحوه کار با نرم افزار فلزیاب ترو ویدو

نحوه کار با نرم افزار فلزیاب ترو ویدو

محتویات پکیج و نحوه کار با نرم افزار ترو ویدو

محتویات پکیج:

توجه کنید که محتویات ذکر شده در اینجا پکیج بیسیک میباشد و امکان دارد پکیج شما محتویاتش متفاوت باشد.

  1. فلش یو اس بی ( دریافت کننده)
  2. یک تبلت / لپ تاپ که حاوی نرم افزار نصب شده می باشد .
  3. سنسور
  4. یک ست شارژر ، حاوی یک نمونه شارژر بین المللی برای ماشین و کابل شارژ .
  5. یک پک سنسور( بسته بندی )

نکته: برای شارژ سنسور از لوازمی که در اینجا ذکر شده و موجود است استفاده کنید بقیه ی لوازم می توانند به سنسور شما آسیب برسانند.

گام نخست نرم افزار ترو ویدو:

یو اس بی خود  را به تبلت _  لپ تاپ یا هر کامپیوتر دیگری که دارای سیستم عامل ویندوز است و نرم افزار این محصول بر روی آن نصب شده است وصل کنید . مطمئن باشید که تبلت / لپ تاپ /کامپیوتر شما کاملا شارژ می باشد . تبلت/ کامپیوتر را روشن کنید و منتظر بمانید که کاملا لود شود . بر روی لوگوی terovido  کلیک کنید تا برنامه باز شود.

نحوه کار با نرم افزار فلزیاب ترو ویدو

گام دوم:

سنسور را روشن کنید . چراغ ال ای دی آن به رنگ سبز چشمک می زند.
نکته  یادتان باشد که لامپ سبز همیشه چشمک میزند مگر اینکه در شارژ باشد که در این صورت ثابت است.

گام سوم:

برای فعال کردن حالت جستجو در Tero Vido  ( نرم افزار) بر روی دکمه ی قرمز در بالا سمت چپ منوی اصلی کلیک کنید. پنجره ای باز می شود که در گوشه ی سمت چپ بالا یک نشانه ی سبز وجود دارد که نوشته است ” متصل شد ” . این نشانه ی این است که حسگر و تبلت با موفقیت به هم متصل شده اند.

گام چهارم:

قبل از اسکن کردن تنظیمات اسکن را درست کنید.
–    طول و عرض سطحی را که میخواهید جستجو کنید.
–    حالت زیگ زاگ یا موازی را مشخص کنید
–    نقطه ی آغاز جستجو ( با کلیک بر روی دایره). حال می توانید بر روی دکمه ی ضبط کلیک کنید تا اسکن آغاز شود.

گام پنجم:

دو دکمه ی جدید دیده میشود: دکمه ی شروع جستجو / توقف اسکن (DETECT) و دکمه ی تغییر ردیف برای مسیر اسکن(CHANGE ROW) . اگه دکمه ی detect  را برای بار دوم فشار دهید هم اکنون عمل اسکن متوقف می شود .  اگه مسیر اول را اسکن نمودید حال برای بار دوم دکمه ی detect  را فشار دهید تا عملیات را متوقف کنید و بعد دکمه ی change row  را فشار دهید تا مسیر تازه ای شروع شود. حال به اول مسیر تازه بروید و باز دکمه ی detect  را فشار دهید تا عمل اسکن در مسیر تازه انجام شود.

گام ششم:

وقتی عملیات اسکن به پایان رسید دکمه ی استپ را فشار دهید ( منظور دکمه ای است که قبل از این به نام دکمه ی ضبط می شناختیمش ) در گوشه ی سمت چپ پایین. هم اکنون از شما خواسته می شود تا برای data set (فایل خود) یک اسم انتخاب کنید. بعد از آن میتوانید پنجره ی ضبط را ببندید و اطلاعات را با دوبار کلیک بر روی data set ببینید.

نرم افزار ترو ویدو
  • نرم افزار ترو ویدو
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

افزودن دیدگاه

برای درج دیدگاه کلیک کنید

*

code

فلزیاب

اولین استفاده از فلزیاب ها در فرانسه که به اکتشافات باستان شناسی منجر شد، در سال 1958 رخ داد: افرادی که در شهر گریینوورت لیس هاورن کورت زندگی می کردند که از بمب های جنگ جهانی اول به دنبال مس بودند با گنجینه نقره ای رومی یافتند. قانون فرانسه بر روی تشخیص فلز مبهم است، زیرا تنها به هدف دنبال شده توسط کاربر از یک فلزیاب اشاره دارد. اولین قانون برای تنظیم استفاده از فلزیاب قانون 89-900 از 18 دسامبر 1989 بود. این آخرین بدون تغییر در ماده L 542-1 کد میراث، که بیان می کند “هیچ شخص ممکن نیست با استفاده از تجهیزات برای تشخیص اشیاء فلزی، برای اهداف تحقیقاتی و آثار تاریخی، تاریخ، هنر و باستان شناسی، بدون داشتن مجوز اداری که براساس معیار متقاضی و ماهیت و روش تحقیق صادر شده است، استفاده شود.

فلزیاب پیشرو